Категории

LED 18W круг надграден панел

288 ден.405 ден.
  • Шифра: 000001
  • Достапност: Да
Заштедувате 117 ден.
28% попуст


  • Заштедува до 80% електрична енергија.
  • Работи на напон од 220V.
  • Моќност 18W.
  • Животен век од 20.000 часови.
  • Температура на светлина: 6500K.
  • Во пакетот има трафо и штрафови.
  • Големина: 23.5cm-пречник.

ПРОИЗВОДОТ ИМА 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА!

 


Можеби ќе ве интересира