Категории

Безбедносен паричник

180 ден.390 ден.
 • Шифра: 000117
 • Достапност: Да
Заштедувате 210 ден.
53% попуст
 • Едноставен и лесен за употреба
 • Го штити вашиот идентитет
 • Достапен во повеќе бои
 • Изработен од алуминиум
 • Водоотпорен
 • Со 6 прегради
 • Погоден за секаков вид на картички, пари и сл.
 • Ги штити вашите работи од оштетување
 • Блокира RFID скенирање на кредитни картички во случај на крадење
 • Големина: 11×7.5×2 cm

Можеби ќе ве интересира