Категории

Перниче за подршка на половина

425 ден.680 ден.
  • Шифра: 000225
  • Достапност: Да
Заштедувате 255 ден.
37% попуст

Возењето автомобил и неправилното седење во автомобилот ви прават болки во грбот ?
Со перничето за половина кажете крај на болките и непријатното седење во вашиот автомобил додека го управувате, со ергономски дизајн идеален за лумбарна подршка на вашата половина.

  • Ергономски дизајн идеален за лумбарна подршка на половина
  • Лесен за монтирање
  • Универзален за сите автомобили
  • Лесен за одржување (се брише со крпа или четка)
  • Димензии: 10.9 x 34 x 32cm

Можеби ќе ве интересира