Категории

HD vision очила за ноќно гледање

395 ден.850 ден.
  • Шифра: 000027
  • Достапност: Да
Заштедувате 455 ден.
53% попуст
  • HD vision очилата за ноќно гледање овозможуваат појасно гледање, особено во текот на ноќта. 
  • Тие го намалуваат директното сјаење на фаровите и уличните светла.
  • Тајната е во специјално обложените жолти леќи кои го блокираат одблесокот во текот на ноќта. 
  • Се ќе ви изгледа посветло и почисто.
  • Може да се користат преку ден, навечер, облачно и сончево време.

Можеби ќе ве интересира