Категории

Hoverboard

9.500 ден.14.950 ден.
  • Шифра: 000034
  • Достапност: Да
Заштедувате 5450 ден.
36% попуст

Додека се шетате со вашите пријатели искусете го најзабавното возење на овој најиновативен продукт кој што ви овозможува возбуда и забава во вашите прошетки.

  • Мотор јачина:600W 
  • Максимална брзина:10km/hour 
  • Максимална носливост:100kg -Време на полнење: 2-3h 
  • Опсег по полнење: 10-15km 
  • Ли-ион Батерија

Можеби ќе ве интересира