Категории

Акциона камера (HD 1080)

1.450 ден.2.600 ден.
 • Шифра: 000035
 • Достапност: Да
Заштедувате 1150 ден.
44% попуст
 • Резолуција на снимање: 1920*1080 пиксели (15 fps)
 • 1280*720 пиксели (30 fps)
 • Широко аголни леќи: 140 степени
 • Водоотпорност до 30 метри
 • Мулти јазично мени
 • Меморија: користи micro SD картичка (не е вклучена во пакетот)
 • Батерија: 900mAh (околу 1 и пол час користење)
 • Влез/Излез: Micro USB
 • Димензии: 59.3 х 24.6 х 41.1 милиметри

Можеби ќе ве интересира