Категории

Ураганска вртечка метла

850 ден.1.150 ден.
  • Шифра: 000057
  • Достапност: Да
Заштедувате 300 ден.
26% попуст
  • Исчистете го подот без да се наведнувате и без дополнителни помагала.
  • Kористете го практичниот безжичен чистач за мазни подови кој има додаток за собирање на нечистотиите.
  • Со овој производ ќе соберете различни видови на нечистотии многу едноставно благодарение на главата која ротира 360°.
  • Без батерии и кабли – само поминете со него на мазен под и гледајте како исчезнуваат трошките, влакната и другото ѓубре.
  • Овој ротирачки чистач има 3 ротирачки четки кои ги ловат нечистотиите и ги собираат во вградениот контејнер.
  • Тој е идеален за поминување под мебелот, парното, креветите, итн.
  • Ротирачки чистач има рачка која ротира 360°. Рачката се склопува, па вие можете да го исчистите и подот под парчињата на мебел.
  • Исто така, овој чистач едноставно се склопува, па вие можете да го чувате во секој дел од вашиот дом.

Можеби ќе ве интересира