Категории

Електрично решо (Hot Plate)

680 ден.1.220 ден.
  • Шифра: 000068
  • Достапност: Да
Заштедувате 540 ден.
44% попуст
  • Готвењето е брзо и лесно со електричниот HOT PLATE.
  • Оваа пренослива електрична топла плоча нуди сигурно загревање и зазема минимален простор за готвење.
  • Брзо се загрева со прилагодливо копче за температура. 
  • Не-лепливата плоча од лесно железо брзо се чисти.
  • Совршено е кога ви е потребен дополнителен извор на топлина за готвење на одмор и забава, или едноставно користете го за да ја задржите храната топла.

Можеби ќе ве интересира