Категории

Scarlett- електричен бокал 2литра

690 ден.1.100 ден.
  • Шифра: 000070
  • Достапност: Да
Заштедувате 410 ден.
37% попуст
  •  Капацитет од 2 литри.
  •  360 ° ротација
  •  Тело од не'рѓосувачки челик
  •  Артикулирана капа
  •  Отпорност на заштита во случај на суво греење
  •  Автоматско исклучување со врела вода
  •  Светло за индикатор за функција (вклучено / исклучено)
  •  Кабел за складирање

Можеби ќе ве интересира